ELIZA GWIAZDA

Żyję bardzo szybko. Praca w największej Grupie Mediowej z Polsce ZPR MEDIA .. tworzenie własnego serwisu wblyskufleszy.pl, prowadzenie programu Loża Szyderców w Telewizji Warszawa, oraz wywiady z gwiazdami dla flaashh.pl pochłaniają mnie całkowicie. Wiem, że w tym całym pędzie nie mogę zapomnieć o tym co tak naprawdę kluczowe, o tym od czego wszystko zależy.. o ZDROWIU.

Zdrowa, dobrze zbilansowana dieta, oraz sport są podstawą do tego aby wyglądać i czuć się znakomicie. W moim przypadku to czas jest tu największym wrogiem, a tak naprawdę jego brak.

Dieta Spoko Box jest dla mnie jak najlepsza przyjaciółka. Zwalnia mnie od ciągłego myślenia o przygotowaniu wartościowego posiłku i o tym aby dostarczała do organizmu potrzeby zastrzyk witamin i minerałów.

Nie wystarczy tylko szczupło wyglądać, trzeba też mieć energię, nie głodzić się,  jeść i czuć się przy tym dobrze. Jesteś tym co jesz.. dzięki temu, że karmi mnie Pani Anna Szczypek ekspert w dziedzinie dietetyki jestem tryskającą energią, pełną wigoru i wciąż nowych pomysłów szczęśliwą dziewczyną;-) A wszystko za sprawą Spoko Box. Dziękuje Wam za to!