PAWEŁ WIESIOŁEK

Dbamy o zdrowie, sprawność i wydolność Pawła Wiesiołka, lekkoatlety i wieloboisty, który wielokrotnie stawał na podium i zdobywał złote medale. W mistrzostwach Polski w DZIESIĘCIOBOJU ma w dorobku trzy złote medale: Białogard 2012, Zgorzelec 2014 i Kraków 2015. W halowych mistrzostwach Polski zdobył w SIEDMIOBOJU dwa złota (Spała 2013, Spała 2015) i jedno srebro (Spała 2012). W roku 2016 Paweł przygotowuje się do OLIMPIADY w Rio de Janeiro, w czym Spokobox profesjonalnie, ale i przepysznie Go wspiera. Dla Pawła przygotowujemy Program FIT w wersji Personal, uwzględniając rygorystyczne wymagania dietetyczne związane z treningami. A przecież wielobój to jedna z najcięższych dyscyplin… Trzymamy kciuki za Rio!

Świetnie rozpocząć dzień z cateringiem SpokoBOX. Nigdy nie wiesz jaka niespodzianka czeka cię pod drzwiami ? Świetnie zbilansowana dieta pudełkowa, kolorowe, zdrowe i pyszne posiłki pozwalają mi na każdym treningu dać z siebie 100%.

Jesteś tym, co jesz. A trenując wyczynowo, jak ja, tym bardziej. Moje ciało jest moim narzędziem pracy i sukcesu. Dieta to połowa mojego sukcesu. Ze SpokoBOX jest mi łatwiej i przyjemniej. Kiedy tylko jestem w Warszawie, całą swoją energię mogę skoncentrować na treningach, bo SpokoBOX codziennie świetnie o mnie dba. A ja osiągam więcej. ?

Paweł Wiesiołek

sportowiec, lekkoatleta