Firma SpokoSOK, to projekt kontynuujący filozofię znanego coraz szerszej rzeszy fanów cateringu dietetycznego SpokoBOX, którego założycielką jest Anna Szczypek, psychodietetyk z pasji oraz wykształcenia.

Twórczyni marek SpokoBOX i SpokoSOK, doświadczenie zdobywała podczas wielu lat pracy w marketingu i sprzedaży w korporacjach i dużych oraz średnich firmach. Przez kilka lat prowadziła spotkania motywacyjne dla osób pragnących zadbać o linię i zdrowy styl odżywiania. Aktualnie otwiera kolejne filie swojej działalności w innych miastach, a powstanie firmy SpokoSOK uważa za następny drobny krok, który przybliża ją do spełniania wielkich marzeń.

Firmę SpokoBOX założyłam ponad 2 lata temu, jako spełnienie pasji i marzeń. Dzięki pasji i zaangażowaniu całego zespołu, firma znacząco wyróżnia się na tle stale powiększającej się konkurencji, a wśród naszych klientów dużą część zajmują całe rodziny, które korzystają z tej wygodnej i przede wszystkim pysznej formy cateringu, jaką jest catering dietetyczny. To wszystko sprawia,że SpokoBOX to firma stworzona z miłości i optymizmu, a zadowolenie naszych klientów jest największą nagrodą, jaką może wymarzyć sobie nasz zespół.

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych Klientów, powstała firma SpokoSOK. która pomoże oczyścić organizm z toksyn, oraz doda witalności i energii, wywodzących się z właściwości odżywczych świeżych owoców i warzyw, z których powstawały nasze soki. 

Anna Szczypek