Szanowni Państwo,

Jest nam niezmiernie miło przedstawić nasz catering dietetyczny SpokoSOK.

SpokoSOK to dieta sokowa, składająca się wyłącznie ze świeżo wyciskanych owoców i warzyw z dodatkiem ziół i składników w określanych mianem superfoods. Wyciskanie odbywa się metodą cold press, czyli na zimno. W odróżnieniu od wyciskanych soków w sokowirówkach, cold press nie powoduje utleniania, zachowuje walory smakowe i wizualne soków oraz zapewnia bogactwo witamin, minerałów i polifenolii.
SpokoSOK zapewnia również deficyt kaloryczny. Jest to zatem forma postu leczniczego. W okresie postu,którego przykładem jest dieta warzywno-owocowa, w organizmie zmuszonym do przełączenia się na odżywianie wewnętrzne (endogenne) włącza się detoks komórkowy i zachodzą pozytywnie zaskakujące przemiany.
SpokoSOK, z dostawą pod same drzwi domu to idealne rozwiązanie, nie tylko gdy mowa o detoksie po zimowych miesiącach. Odpowiednie połączenie owoców, warzyw i ziół sprawdzi się zarówno u osób, które pragną zrzucić nadprogramowe kilogramy, jak również będzie idealny dla tych, których ciało potrzebuje dodatkowego zastrzyku energii w czystej postaci.