DLACZEGO Z NAMI?

Zastanawiałeś się dlaczego na każdej stronie z cateringiem potrawy wyglądają tak pięknie, że to aż niemożliwe? Bo to jest niemożliwe! Inni idą na łatwiznę, i kupują zdjęcia w internecie, a potem klienci dostają coś kompletnie innego. My codziennie dodajemy autentyczne zdjęcia naszych zestawów. CODZIENNIE. Codziennie cykamy fotki w naszej kuchni, abyście wiedzieli jak wyglądamy jeszcze przed zakupem! No i nie ukrywamy, że fajnie by było jakbyście nas pokazali znajomym… :)Jeśli ktoś nam pokaże catering który ma więcej zdjęć zestawów na swojej stronie, to zdobędzie jeden darmowy dzień w SpokoSok!

PASJA

Mamy bzika na punkcie jedzenia. Jak nikt, wiemy, że jesteśmy tym, co jemy. Ty również jesteś. Dlatego nasze jedzenie jest nie tylko super odżywcze, zdrowe i naturalne, ale i przepyszne, pięknie wygląda i pięknie pachnie. Odchudzanie musi być przyjemnością. 🙂

CENA I JAKOŚĆ

Praktycznie najniższe ceny na rynku. Nasze ceny porównywalne są do cen cateringów-hurtowni. To tak, jakbyś udał się do butiku i stwierdził, że oferowane tam ubrania są w cenie sieciówek. Miłe zaskoczenie. My też Ciebie zaskoczymy! Naszą relacją ceny do jakości!

FACEBOOK
INSTAGRAM

Nasz zespół

Firma SpokoSOK, to projekt kontynuujący filozofię znanego coraz szerszej rzeszy fanów cateringu dietetycznego SpokoBOX, którego założycielką jest Anna Szczypek, psychodietetyk z pasji oraz wykształcenia. Twórczyni marek SpokoBOX i SpokoSOK, doświadczenie zdobywała podczas wielu lat pracy w marketingu i sprzedaży w korporacjach i dużych oraz średnich firmach. Przez kilka lat prowadziła spotkania motywacyjne dla osób pragnących zadbać o linię i zdrowy styl odżywiania. Aktualnie otwiera kolejne filie swojej działalności w innych miastach, a powstanie firmy SpokoSOK uważa za następny drobny krok, który przybliża ją do spełniania wielkich marzeń.

Firmę SpokoBOX założyłam ponad 2 lata temu, jako spełnienie pasji i marzeń. Dzięki pasji i zaangażowaniu całego zespołu, firma znacząco wyróżnia się na tle stale powiększającej się konkurencji, a wśród naszych klientów dużą część zajmują całe rodziny, które korzystają z tej wygodnej i przede wszystkim pysznej formy cateringu, jaką jest catering dietetyczny. To wszystko sprawia,że SpokoBOX to firma stworzona z miłości i optymizmu, a zadowolenie naszych klientów jest największą nagrodą, jaką może wymarzyć sobie nasz zespół.

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych Klientów, powstała firma SpokoSOK. która pomoże oczyścić organizm z toksyn, oraz doda witalności i energii, wywodzących się z właściwości odżywczych świeżych owoców i warzyw, z których powstawały nasze soki. 

Anna
Anna
Zarządza firmą i procesami
Zosia
Zosia
Obsługuje klientów z prędkością światła…
Wiola
Wiola
Tworzy wszystkie przepisy

DETOX SOKOWY

Zapisz się na newsletter i odbierz kod rabatowy

CHCESZ KOD RABATOWY NA SOKI?