Dlaczego My?

1. Pasja

Mamy bzika na punkcie jedzenia. Jak nikt, wiemy, że jesteśmy tym, co jemy. Ty również jesteś. Dlatego nasze jedzenie jest nie tylko super odżywcze, zdrowe i naturalne, ale i przepyszne, pięknie wygląda i pięknie pachnie. Odchudzanie musi być przyjemnością. Próbowałaś kiedyś pralinek z amarantusa (mega odżywcze zboże), morwy białej (reguluje poziom cukru we krwi i jest pysznie słodka) albo wypieków z mąki orkiszowej (dużo zdrowsza od zwykłej pszenicy)? A wiesz, że kurkuma w połączeniu z pieprzem działa przeciwrakowo? My i produkty i przyprawy stosujemy i łączymy mądrze i pomysłowo. Dla Twojego zdrowia, przyjemności i, oczywiście, szczupłej sylwetki 🙂

2. Cena + Jakość

Praktycznie najniższe ceny na rynku. Nasze ceny porównywalne są do cen cateringów-hurtowni. To tak, jakbyś udał się do butiku i stwierdził, że oferowane tam ubrania są w cenie sieciówek. Miłe zaskoczenie. My też Ciebie zaskoczymy! Naszą relacją ceny do jakości!

3. Jesteśmy prawdziwi.

Zastanawiałeś się dlaczego na każdej stronie z cateringiem potrawy wyglądają tak pięknie, że to aż niemożliwe? Bo to jest niemożliwe! Inni idą na łatwiznę, i kupują zdjęcia w internecie, a potem klienci dostają coś kompletnie innego. My codziennie dodajemy autentyczne zdjęcia naszych zestawów. CODZIENNIE. Codziennie cykamy fotki w naszej kuchni, abyście wiedzieli jak wyglądamy jeszcze przed zakupem! No i nie ukrywamy, że fajnie by było jakbyście nas pokazali znajomym… 🙂

Jeśli ktoś nam pokaże catering który ma więcej zdjęć zestawów na swojej stronie, to zdobędzie jeden darmowy dzień w SpokoBOX!

Aby zobaczyć wszystkie zdjęcia naszych zestawów, wejdź do Galerii.

4. Jesteśmy elastyczni

Nie chcesz papryki? – nie ma sprawy. Nie lubisz orzechów? – Zadbamy o to aby w twoim zestawie znalazło się coś innego, równie odżywczego i wartościowego.  Karmisz dziecko piersią, masz alergię na marchew, budujesz masę na siłowni, chcesz schudnąć dużo, albo tylko trochę? Jednym zdaniem:  Dopasujemy się do twoich potrzeb i wymagań. Nie pobieramy za to żadnych dodatkowych opłat. A Ty masz pewność, że twój posiłek będzie do Ciebie zawsze dopasowany.

5. Jako jedyni, nie tylko karmimy i odchudzamy, ale też edukujemy.

Kilka razy w tygodniu do naszych zestawów dodajemy całkowicie gratisowo materiały edukacyjne „Z poradnika psychodietetyka”. Dzięki nim uczysz się, skąd się bierze podjadanie i co z nim zrobić. Co podjadać, jeśli już naprawdę trzeba? Jak rozpoznać rodzaje i poziomy głodu, jak sobie z tym radzić? Jaką herbatę wybrać do jakich potrzeb? Solić czy nie solić? I wiele innych kwestii. Również uczysz się, co to jest Metoda Równowagi Metabolicznej, według której komponujemy nasze posiłki? I jak ją stosować na własną rękę, kiedy już zechcesz spróbować swoich sił bez nas (choć zawsze mamy nadzieję, że do nas wrócisz, jeśli nie po odchudzanie, to po  prostu po zdrowe i pyszne jedzenie!)  A z Metodą życie jest prostsze, wiesz jak komponować posiłki, żeby schudnąć albo utrzymać masę ciała, bez liczenia kalorii 🙂

6. Bezpłatne i elastyczne dostawy

W Warszawie i okolicach kurier gratis! A ponieważ się rozrastamy, nasz kurier dociera do miejsc coraz bardziej odległych od centrum Warszawy. Jeśli mieszkasz poza Warszawą, skontaktuj się z nami, a my postaramy się przekonać naszego kuriera, że nie mieszkasz za daleko 🙂 Jeśli w tygodniu pasują Ci dostawy do biura, a w weekend do domu, nie ma sprawy. Chcesz dostawy na sobotę i niedzielę, albo tylko na sobotę? Kupiłeś abonament na miesiąc, ale wypadł Ci niespodziewany wyjazd? Masz pociąg o 5 rano i chcesz SpokoBOXA wziąć ze sobą na drogę? Zdążymy! Wszystko uwzględniamy, nic nie przepada. Podążamy za Twoimi potrzebami.

7. Możesz kupić nasz abonament przez internet.

Korzystamy z PayU, zwykłych przelewów a nawet PayPala (jeśli potrzeba). Wystarczy, że klikniesz „Zamów” i już możesz wybrać zestaw, zapłacić, i po 48 godzinach przyjdzie twój pierwszy zestaw SpokoBOX! Wystawiamy faktury VAT.